Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoflor mellékhatás?

Gynoflor mellékhatás?

Figyelt kérdés
Candida miatt kaptam kezelést, szájon át és kúpot is, majd a doki gynoflort írt elő. 3 kapszula után abbahagytam, mert égő érzésem lett, és nagyon fájt az alhasam. A betegtájékoztatóban benne van, hogy okozhat helyi irritációt, de a hasfájás nincs. Láttam, hogy van benne hormon, meg csak azóta fáj, hogy használom. Ez most mellékhatás vagy fertőzés? Járt valaki már így? Folyásom nem darabos, fehéres, enyhén sárgás. Viszketés nincs, csak ugye az égő érzés, ami nem tudom, hogy most a gyógyszer vagy aggódjak, dokihoz csak 2 hétre kaptam időpontot.

#hüvelygyulladás #Gynoflor #Cabdida #Mellékhatás?
2023. szept. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gynoflor sajnos nem egy erős gyógyszer, kb. mint a halottnak a csók... valószínűleg a fájdalmaid nem a Gynoflor-tól vannak, hanem hogy továbbterjedt a fertőzés. Hívd fel a dokit és mondd meg neki, hogy mi van, lehetőleg kérj korábbi időpontot.


Ha nem kapsz, akkor menj máshoz.

2023. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Gynoflort én teljesen másra használom. A menopauza miatt megváltozott hüvelyflóra helyreállítására ajánlotta a nőgyógyász.

Semmi irritációt nem éreztem még, pedig kb. 4 éve alkalmazom havonta kúraként.

2023. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gynoflort csak a kezelés után kellett használnom. Magára a gombára Diflucán tablettát és gyno-prevaryl kúpot kaptam 6 db-ot, meg kenőcsöt is. Majd utána kellett gynoflort használnom.
2023. szept. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!