Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyermekágyi vérzés 6 hét után?

Gyermekágyi vérzés 6 hét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap volt 6 hete, hogy szültem, és még mindig tart a gyermekágyi vérzés. Jó nem sok, picit rózsaszínes, pecsételő vérzés, és nem is mindig van, csak hébe hóba. Viszont már kezd idegesíteni, hogy nem akar normálisan elmúlni. Nem egyszer hittem azt, hogy végre vége van, aztán ismét elkezdődött. Volt olyan akinek 6 hétnél is tovább tartott? Mikor lesz már vége? Szexelni sem merek így, nehogy gond legyen, pedig már eléggé vágyom rá én is, a férjem meg annál is jobban. Orvoshoz hétfőn megyek majd a 6 hetes kontrollra.



2023. szept. 2. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem múlt el a 6. héten, azt hiszem vagy a 8. vagy a 9. héten múlt el "végleg".
2023. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harmadik baba után nekem is elhúzódott 8 hétig. Mire elmúlt volna megjött. 🤣
2023. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos sokàig tart a szûlés utàn még a „tisztulàs“. 2 hònapig nem is tudtam szexelni, utànna meg eléggé fàjt is. Tôbb hònap eltelt mire tudtam ujra élvezni a szexet.
2023. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!