Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az, hogy mastopathi...

Mit jelent az, hogy mastopathias mirigyállomány?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és 1 éve voltam mell ultrahangon, amire az volt írva, hogy mastopathias mirigyállomány, eltérés nem látható.

Szerintetek szükséges évente járnom?


2023. szept. 4. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A mastopathia fájdalmas mellet jelent. Anno én egy borsonyi csomót találtam, azért mentem orvoshoz. A mammografia és az uh kideritette, mindkét mellém tele van kisebb-nagyobb csomokkal, amik időnként fájdalmasak. Az első évben nekem havonta kellett mennem ellenőrzésre, aztán 3, majd 6 havonta. Jelenleg panasz esetén bármikor mehetek, ha nincs panasz, akkor majd 50 felett kapom az első mammografia vizsgálatra való meghivomat
2023. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért kellett sűrűn járnod? Elrákosodhat?
2023. szept. 4. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt ez volt a protokol. Nem Magyarországon élek
2023. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh értem. De egyebkent tudsz errol valamit? Nagyobb az esely rak kialakulasanak? Vagy barmi?
2023. szept. 4. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt/van a papírra írva. Egy csomó miatt mentem, ami menstruáció után visszahúzódik,de előtte nagyon tud fájni és igencsak megduzzad. Nekem évente kell járnom.
2023. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez nem jelenti azt, hogy nagyobb az esely mellrakra, ugye?
2023. szept. 4. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de gondolom valami oka csak van hogy járni kell évente. Ne haggy ki egyetlen vizsgálatot sem, és nem lesz baj, reméljük 🙏☺️
2023. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!