Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehetséges hogy egy mellrák...

Lehetséges hogy egy mellrák következtében elveszitett emlő mirigyállományt ma magyarországon saját zsírszövettel pótolni tudjanka? kérem lehetőleg orvosok válaszoljanak.

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, 4 éve mellrákom volt, eltávolitották a teljes mirigyállományt és azonnali expandert ültettek be,ideiglenesen, mivel a szilikon nem átlátható biztonsággal a kontrollokon,ezt fiziologiás sóoldattal töltöttek a kivánt méretre..az egyik mellemben....hamarosan végleges állapotot felállitó műtétre kerül sor, de hallottam erről a saját zsírszövetes műtétekről és nagyon megdobogtatta a szivem...lehetséges lenne ez nálam is, talán????
2010. okt. 21. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez egy új eljárás Urszán doki csinálja, de Ő fizetős doki( magánklinikán dolgozik)
2010. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen műtéttel az a baj, hogy másfél millió, és 1 év alatt felszívódik. Állandóan pótolandó.
2010. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez nem igaz...utolsó ezt honnan veszed?orvos vagy netán????????????
2010. okt. 31. 02:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A saját zsír tényleg felszívódhat.Szájfeltöltésnél van akinek 1év alatt van akinek 2-3 év alatt "csak" 20%-a.

A saját zsirral feltöltésről évekkel ezelőtt azt olvastam hogy nem lehet a formát olyan "tökéletesen" megcsinálni és a méret a felszívódás miatt változik

2010. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!