Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális szemölcs 6 év...

Genitális szemölcs 6 év házasság után?

Figyelt kérdés

A feleségemen 6 év házasság után genitális szemölcs jött ki. Szinte minden nap 24 órát együtt töltünk szó szerint, sosem csaltam meg. Most viszont emiatt azzal vádol, hogy akkor biztos félreléptem (szerinte amikor egyszer elmentem egy koncere nélküle a haverjaimmal). Rajtam egyébként semmi sem jött ki az évek során.

1. Lappanghat ennyi ideig egy nemibetegség?

2. Mit lehet ezzel a szituval kezdeni?

3. Lehet valahogy bizonyítani a fertőzés kezdetét (pl. antitestekből)?



2023. szept. 5. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Lappanghat ennyi ideig, igen. Az embernek, ha egyszer találkozik azzal a vírussal, ami okozza, örök életében a szervetetében marad,ami aktiválódhat bármikor, pl. amikor vmiért legyengül az immunrendszer, stresszes élethelyzetben, stb. Nem lehet bizonyítani sehogy a fertőzés kezdetét. A herpeszvírus családba tartozó betegségek legtöbbje ilyen egyébként, hogy benne marad az emberben, és később aktiválódhat. Pl.HPV, de még a bárányhimlő is. A bárányhimlő későbbi aktiválódása az övsömör pl.

A feleségedtől nem szép, hogy ilyennel vádol egyébként oktalanul. Egy házasságban elég fontos a bizalom. Ezek után még te lehetnél megsértődve. Az ilyen fajta bizalmatlanság önbizalomhiányra vezethető vissza, szóval azon se ártana dolgoznia...

A fertőzés kezelésének menetét meg majd az orvos tudja.

2023. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz érdemes menni vagy HSV szűrésre?
2023. szept. 5. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat bizalom nélkül olyan, mint egy autó üzemanyag nélkül: maradhatsz benne, ameddig akarsz, de nem visz sehova.
2023. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fürdőben is össze lehet szedni sajnos, illetve te is megkérdezhetnéd, hogy ő mikor csalt meg, ha már egyszer rajta jött ki (na ez szemét kérdés, de hátha leesik neki, hogy ne bántson)
2023. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!