Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit javasoltok hogyan tegyem...

Mit javasoltok hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy férjem van 8 éve vagyunk együtt jó ember de az a félre lepő típus még ha ezt tagadja is(egyszer láttam is)nem érdekelt mert velem van persze fájt borzasztóan és alig szedtem össze a darabkáimat de kitartottam mellette..Az van most hogy a társaságba van egy fiú nem tudtam nem észre venni hogy mindig néz és kicsit megmozgatta a fantáziám de csak ennyi soha nem léptem félre és nem is akarok bármennyire is vágyom egy kis izgalomra de nem tudnám megtenni már a gondolatátol is bűntudatom van.Nem tudom hogy történet de folyton a pasira gondolok éjjel nappal amikor egy társaságában vagyunk kerülöm nem nézek rá már olyan is volt h tudtuk nem lessz ott de egyszer csak megjelent és le se veszi rólam a szemét zavarban vagyok.Legutobbi pár baráti össze jövetelre már nem is mentem el pont ez miat... Férjemmel a szexuális életünk eléggé lapos nem jó csak magára gondol az utóbbi 3-4 évben szóval mindig azt várom legyünk túl rajta mielőbb.persze beszéltem már vele erről de nem igazán akar változtatni.ti mit tennétek a helyemben?váláson is gondolkodtam,azon is hogy valahogy csak rendbe tudom tenni a házasságom?gyerekünk nincs,28 éves vagyok,semmi kép nem akarok félre lépni ezt leszögezem,hiába tetszik a srác. Hogy szüntessem meg ezt az érzést a srác iránt is?

2019. jún. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz egyutt lenni egy olyan emberrel aki felrelepos típus? Ertekeld magad annyira hogy nem hagyod alázni magad. Jobbat érdemelsz hidd el!
2019. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rajta kívül nincs senkim se családom se senkim akire támaszkodhatok a munkám gyengén fizet és félek külön menni nem tudom hogyan fogom megoldani persze ezt a lépést mindenképp előbb utóbb meg fogom tenni muszáj lessz akkor is ha nehéz lessz,férjem vállalkozó egy csóró volt amikor megismertem bele szerettem és mindig támogattam segítettem neki hogy elérje amit akar az hogy végre saját cége van gyakorlatilag én indítottam el neki mai napig én rendezem a megrendeléseket neki,szóval toltam őt a céljáig de ő mindig vissza rántott az én célomtol soha nem engedte hogy megvalósítsam az álmom ami szintén fáj mivel így javarészt tőle fűgök...férjem soha nem bánt,kedveskedik de mindig az van előttem hogy biztos ma is nővel volt főleg ha éjjel jön haza...nagyon bonyolult a hejzetem
2019. jún. 3. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
"A férjem jó ember...". Ja, csak szeret időnként más nőket is megmászni, tényleg jó ember. Helyedben otthagynám a fenébe, keresnék mást. Sőt, neked nagyon keresgetni nem is kellene, mivel ott van az a srác, akivel szemeztek. Lehet jobban járnál vele.
2019. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!