Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion hüvelykúp első használat?

Klion hüvelykúp első használat?

Figyelt kérdés

Egy 10 darabos kiszerelést kell most használjak 10 éjszakán keresztül, plusz a mellé külön felírt krémet külső területekre.

Mivel ezelőtt még sosem csináltam/használtam hasonlót most az első éjszakán mint kiderült nem igazán sikerült rendesen felhelyeznem a kúpot és szét sem olvadt igazából rendesen. Tudom hogy akkor van jó helyen ha az ember már egyáltalán nem érzi a kúpot semmilyen testhelyzetben sem, viszont én valahogy mégsem tudom magamnak annyira mélyen felhelyezni hogy legalább egy minimálisan ne érezzem a jelenlétét.

Lehet az befolyásoló tényező a hatékonyságot illetően ha a kúp egy picit esetleg lentebb helyezkedik el? Illetve az hogy most úgymond “pocsékba ment” egy darab a 10-ből okozhat bármilyen jellegű problémát? Ha minden igaz a 10 nap lejárta után is még ki kellene majd váltsak egy másikat is, az orvos legalábbis úgy fogalmazott hogy ha letelik a 10 nap váltsak ki egy másik kiszerelést is.

Illetve abban sem vagyok egészen biztos hogy így hogy az éjszaka folyamán nem sikerült neki normálisan feloldódni így vajon érdemes lehetne-e majd ma este is egy újabbat felhelyezni, vagy esetleg majd csak a holnap este. Nem igazán szeretnék dupla adagot “bevenni”.



2023. szept. 5. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 db nem hatott megfelelően, attól a 9 db elég lesz.

Guggolva tedd fel, picit vizezd be a végét, hogy ne legyen száraz és ahogy a tampont, "ütközésig" kell a kúpot is, hogy teljesen felkerüljön.

2023. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a víz nekem is eszembe juthatott volna. Köszönöm a gyors választ, mostmár tudom mire is kell pontosan odafigyelnem.
2023. szept. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!