Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion d100 hüvelykúp használat...

Klion d100 hüvelykúp használata mellett miért nem lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem bírnék magammal, szóba sem jöhet ameddig használom, mert benne van a betegtájékoztatóban. De miért nem ?

2016. júl. 6. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
és még lenne egy olyan kérdésem is, hogy ez a kúp mennyi idő alatt gyógyít meg teljesen? Mert nem észlelek akkora javulást. A 6. napnál tartok.
2016. júl. 6. 10:14
 2/5 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok arra h kb mikor hat. Tegnap irtak fel nekem es felek nagyon h nem hat. En szexelni nem tudnek se most se mellette mert a fertozestol nagyon faj a huvelyem es a behatolas tehat majs csak ha sikerul teljesen meggyogyulni. Csak kliont kaptal? En haromfele gyogyszert es utana huvelyflora visszaallitot is, trichomonasra.
2016. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a kúp miatt nem lehet nemi életet élni, hanem a fertőzés miatt. Amíg a fertőzés teljesen meg nem szűnik (mindkét félnél!), addig ne ajánlott a szexuális élet a visszafertőződés veszélye miatt.
2016. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt amíg fertőzése van az embernek addig nem szabad szexuálisan érintkezni, mert csak oda-vissza adja a pár egymásnak. Másrészt ez a kúp szárítja a hüvelyt, így amellett, hogy fájdalmas lenne az együttlét még rengeteg mikrosérülés is keletkezhet, ami csak súlyosbítja q fertőzés lefolyását.

Az, hogy mikor hat, mindenkinek egyéni. Nekem általában a 4-5. nap körül már érezhető javulást hoz, de előfordulhat az is, hogy hatástalan és másikg kupra van szükség, esetleg szájon át szedhető kiegészítő készítményre.

2016. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. remélem majd használ ez a kúp..
2016. júl. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!