Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köhögéskor távozhat hüvelyvála...

Köhögéskor távozhat hüvelyváladék is, vagy mindenképpen vizeletcsepegésről van szó?

Figyelt kérdés
Borzasztó kínos helyzetbe kerültem. Nemrég köhögés után egy kis nedvességet éreztem. Megnéztem, mi történt, egy pici, vízszerű foltot làttam az alsóneműmön, ami gyorsan megszáradt és nem hagyott nyomot. Szaga nem volt, de a vieletemnek sincs, mert híg, mivel sokat iszom. Nagyon megijedtem, hogy vizelet volt, sosem fordult még elő velem vizeletcsepegés. Utána direkt köhögtem még párat, hogy lássam, mi történik. A fehérneműm más részén, nem ott, ahol az előző kis folt lett, láttam egy nagyon kicsi nedvességet, alig észrevehetőt. Jelenleg a ciklusnak olyan szakaszában vagyok, amikor nagyon kevés a hüvelyváladékom, a nap során teljesen száraz a fehérneműm. Ha bővebb folyás van a ciklus adott szakaszában, jöhet tüsszentéssel, köhögésssel is hüvelyváladék szerintem, volt rá példa, de az egyértelmű volt állag alapján, hogy nem vizelet, fel se merült, hogy az lenne. Most viszont nagyon megijedtem. Semmi váladék, csak köhögésnél nagyon pici, vízszerű folt. Pedig nem is köhögtem erősen, vagy sokat. Nemrég még két hetes betegséget is végigköhögtem probléma nélkül. Nagyon el vagyok keseredve.

2023. szept. 5. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hüvelyváladék is, szerintem azért egy csepp akármiböl ne csinálj ekkora ügyet.
2023. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hogyan tudnám ilyen helyzetben eldönteni, hogy miről van szó?
2023. szept. 5. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben egy darabig használnék tisztasági betétet, vagy fehér fehérnemüt, talán a színt, szagot úgy jobban meg tudod ítélni.
2023. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne, de nekem a vizeletem is színtelen és szagtalan.
2023. szept. 5. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, úgy azért neccesebb a dolog, de valamekkora különbség azért van, ha tényleg annyira vízszerü a folyás, akkor az inkább vizelet, de, ha "testesebb" akkor inkább hüvelyváladék, persze ez sem köbe vésett.
2023. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!