Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult veled, hogy köhögés...

Előfordult veled, hogy köhögéskor, tüsszentéskor elcseppent a vizeleted? Egyszeri eset volt, vagy megismétlődött?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy hány éves voltál akkor, amikor először előfordult és szültél-e korábban? Köszönöm.

2023. szept. 6. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem, és nem szültem.
2023. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem régebben nagyon ritkán, de előfordult, főleg a maratoni tüsszögésrohamaim közepette (allergiás vagyok) vagy ha annyira röhögtem :)

Most 37 vagyok, lassan egy éve szültem, és nagyon kell figyelnem, hogy ne húzzam el pisilést, mert volt, hogy konkrétan pisitócsában álltam a konyha közepén, ha épp teli hólyaggal kapott el a tüszöggés... :/

Annyi nyugtat meg, hogy jártam már így barátnőmnél is, de akkor nagyon koncentráltam, hogy ne történjen "baleset", és akkor sikerült elkerülni...

(Kismamatornára járok egyébként.)

2023. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szules utan kozvetlenul az elso par hetben nem csak egy csepp. Volt, hogy konkretan bepisiltem es csak akkor vettem eszre, amikor mar keso volt. Utana ez finomodott es mar csak egy-egy csepp volt, kohogesnel stb, de azert nem akartam ebbe beletorodni.


Mindenkinek ajanlom a kriston intimtornat, aki ilyesmivel kuzd. Nekem teljesen megszuntette az inkontinenciat.


Egyebkent nem kell feltetlenul ehhez terhesseg es szules, van, akinek alapbol gyengebb a gatizomzata es kialakul az inkontinencia.

Illetve idovel, ahogy oregszunk, gyengul az izomzat is, amiatt is lehet es a 6 kilo feletti tulsuly is megnoveli a kockazatat.

2023. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nem szültem és nem is fogok.
2023. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem, és nem szültem.

41n

2023. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!