Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeim! Mennyire gyakori...

Hölgyeim! Mennyire gyakori eset, hogy amikor menstruáltok, a világmindenséget is megennétek? A feleségem ilyen.

Figyelt kérdés
Tizenegy éve vagyunk házasok, de már középiskolától kezdve ismerjük egymást. Akkoriban is, és onnan tovább, MINDIG, amikor menstruál, szerintem a világot is könnyedén megtudná enni. Jelenleg is ilyen napokat él. 2-3 napig szokott tartani a mértéktelenség. Tegnap megevett egy instant levest, egy barackot, fél liter ivójoghurtot, két zacskó chipset, egy tányér levest, két tányér kukoricafőzeléket, kettő Riso tejberizst és egy csomag ropit. Ma egy doboz fagylaltot, kevés túrós fornettit, kettő zacskó chipset, megint egy tányér kukoricafőzeléket ebédre, aztán fél tányér levest, de hol van még a nap vége. Engem nem zavar, anyagilag se kerülünk a csőd szélére, mert direkt a leárazott és alapból olcsó termékeket veszi, amihez én szoktam 1-2 drágábbat hozzátenni, hogy jó ízűt is egyen. Csak felvetődött, hogy mennyire szokványos a nők körében ez a hatalmas étvágy, főleg, hogy Ő alapból nem ilyen. Megvan a maga étvágya, és igen, volt rá példa, hogy egymaga ette meg a lábos krumplifőzeléket pörkölttel (pardon, egy tányérral én is ettem), mert a kedvence, de legtöbbször elég neki napi 2 tányér meleg étel, vagy szendvics, egyéb, néha-néha egy kis édes, többi pedig csapvíz.
2021. okt. 1. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok.
2021. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális a kívánósság ilyenkor, hiszen a hormonok többletenergia bevitelére késztetik az embert menzesz előtt. Viszont kellene valamelyest kontrollálni is, vagy lemozogni, amit összeevett. Én is szoktam ilyenkor többet eszegetni, sokszor lemegy egy tábla csoki vagy egy egész pizza (vagy mindkettő... :D) egyen amit kíván, de csak max kétfélét, utána menjetek mozogni egyet. Sétálni, vagy foglalja el magát valami értelmessel a köv. étkezésig.

A Premens tabletta is sokat segíthet, szabályozza a hormonok helyes működését.

2021. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elotte egesz botranyosan. Nem is sokat eszem, de szinte olni tudnek, hogy egyek valamit, ami az eszembe jutott. Legutobb mar megvolt az eszegetes, es hajnali kettokor, magam is megijedtem, egy croissant-t egyenesen az eperlekvaros uvegbe tunkoltam, amit soha nem tennek, mert morzsas lesz.

Szoval legjellemzobb szamomra, hogy szinte vadallati mohosag jon ram.

2021. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van kutyánk, nincs gond a mozgással. Minden este együtt megyünk sétáltatni. Ezen kívül, neki sétálós munkája van, sosincs megállás, nem aggódik a kilói miatt, és én sem. :D
2021. okt. 1. 13:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ilyen...:)
2021. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám pont hogy fordított hatással van. Alapból rendelkezem igen jó étvággyal, alig bírom visszafogni magam hogy ne hízzak el, de amikor megjön egész nap alig van étvágyam. Ilyen is van. Szerintem normális mindkettő.
2021. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én feleségem ilyenkor valamiért bevan indulva. Bár nem csináljuk, de állandóan szexelne. Amíg tart neki a mestruáció, folyton ölelget, puszilgat, hízeleg. Persze nem rossz érzés, de meg kell várni még vége a nehéz napjainak.
2021. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kívánósság abszolút - kaja (édesség) is és szex is. Mi utóbbit is ilyenkor is.
2021. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már megjött, akkor nem. Az előtte való néhány napban viszont állandóan az édességeken kattogok, csokit és sütit akarok enni. Ha van, be is falom. A "rendes" kaják annyira nem érdekelnek.
2021. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezek egy-egy napi kajai voltak? Mert szerintem nem sok. Én alapból megeszek ennyit, és egyáltalán nem vagyok kövér. 163 cm, 50-52 kg
2021. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!