Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi. Honnan tudom mikor fog...

Mensi. Honnan tudom mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Soha nincs előjele és nem szokott semmi lenni, de mindig pár nap különbség van, így nem tudom és eléggé zavaró.
2023. szept. 7. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így zsákbamacska. Átlagot tudsz számolni hogy hogy szokott
2023. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá türelmed, a szimptoterminális módszerrel (hőmérőzés, nyákvizsgálat) elég pontosan meg lehet határozni. Viszont ehhez meg kell tanulni a módszert, Hormonmentes Jankának például elég jó videói vannak a témában és tanfolyamot is tart:)
2023. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha par napot csuszkal, akkor azt csak tudod, hogy kb mettol meddig szamithatsz ra. Pl ha 28-32 nap kozott jon meg, akkor a 28. naptol hasznalj tisztasagit, ha egyebkent nem szoktal.
2023. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%
Amikor látod a fél liter vért a bugyidban akkor biztos, hogy megjött.
2023. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Negy evtizede csinalom, hogy ha nem otthon vagyok, kis betetet hasznalok potyara. Illetve nyaron mindenkepp,neha nagyon beoltozve kockaztatok.
2023. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 8. 06:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott 1-3 napokat csúszkálni de amúgy is minden nap hordok tisztaságit szóval nem akkora gond :)
2023. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!