Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? 2-3 hónapja...

Mi bajom lehet? 2-3 hónapja szinte folyamatosan viszket a nemiszervem. Fáj és fehér darabos folyásom van.

Figyelt kérdés
Fáj és fehér darabos folyásom vanHiába használtam canestent az se segit.Amint elmulik 1-2 napon belül kezdödik elölről.És idönként véres is.
2009. jan. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el nőgyógyászhoz!!!!!!!!!!!Valószínüleg gombás fertőzésed van, ami egyszerűen (tabletta, vagy hüvelytabletta, Canesten) gyógyítható. De ha nem gyógyulsz ki belőle , akkor akár meddőséget is okozhat.
2009. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... azonnal doki! Ez egy gombás fertőzés. Nekem is volt ilyen! Itt a Canesten nem segít! Nem súlyos, ne ijedj meg, de ide már doki kell! Viszont ha nem kezelteted, sokkal súlyosabb szövődményei lehetnek! Komolyan!
2009. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyenre Pimafucont és pimafucortot írt fel, canesten nem használ rá, vagy csak az a fajta amit receptre lehet kapni.


Tuti gomba!


Menj orvoshoz

2009. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Húhaa, akkor minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz, mert ez elég kellemetlen dolog, valószínűleg akkor nem gomba, hanem gyulladás, amit minél hamarabb meg kell szüntetni. Nem kell magán orvos, elég ha csak az ambulanciára mész el. Nekem is volt ilyen :( elég kellemetlen, de én egyből elmentem orvoshoz, nem kell szégyelni, ez bárkivel előfordul , és ők ezért vannak. Nekem egy 350 Ft-os gyógyszert írt fel egy hétig kellett használni, hüvelykúp volt. És utána semmi bajom nem volt, olcsóbb is mint a canesten lényegeen. CSak fontos, hogy ne hanyagold el, mert ebből komoly bajod is lehet, petefészek gyulladás meg ilynek! Hány éves vagy amúgy? Így legalább a kötelező szűrésen is átesel!Évente az se árt!

2009. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
NE haragudj, de erre azt mondaná egy régi tanárom, hogy aki hülye, haljon meg....3 hónapja ilyen és nem jutott eszedbe az orvos..inkább itt kérdezed meg és reklámozott szarokkal kened?Hát ne haragudj , de akkor megérdemled...
2009. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!