Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás folyamatosan?

Fehér folyás folyamatosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sok oka lehet. NŐGYÓGYÁSZ!!!!
2011. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nőgyógyászhoz nem akarok menni ...

(egyébként 18 vagyok, ha számít valamit)

2011. máj. 19. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor tűrjed.
2011. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen válaszokat. Ezek azok az emberek, vagy inkább gyerekek, akik nem veszik észre majd, ha terhesek, és kb. a wc-be szülik a gyereket, mert "nem akarok orvoshoz menni...". Semmi köze a fehér folyásodhoz a hozzászólásomnak, csak kinyilvánítom a véleményemet.

Egyébként meg valami fertőzés lehet.

2011. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért szerintem ez teljesen más, mint ha valaki terhes ...

életemben nem voltam még nőgyógyásznál, nem volt rá szükségem, gátlásos vagyok, ezért nem akarok ennyivel elmenni ...

2011. máj. 19. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:
ÍRTAM, hogy nem a folyásodhoz van köze, hanem a hozzáállásodhoz. 18 évesen lehetne több eszed. Egy szuper kis gomba miatt olyan fertőzést kaphatsz, hogy nem csak egyszer, hanem majd hetekig kell dokihoz járnod.
2011. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is csak a véleményem írtam le
2011. máj. 19. 14:13
 8/11 anonim ***** válasza:

De akkor mi a fenét vársz? Marhára nincsen semmi értelme a kérdésnek. Szted majd itt tud vki diagnosztizálni annyiból, hogy folyásod van? Esetleg ha vki megpróbál, mond vmi szert, és még rosszabb lesz tőle?

Legyen már eszed.

Vagy menjél el orvoshoz, vagy ne panaszkodjál, hanem tűrjed. Ennyi.

2011. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező orvoshoz menned. Csak évek múltán ne legyél kiakadva azon, ha esetleg nem lehet majd gyereked, mert csesztél a saját egészségedre. :)
2011. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Lehet, hogy gátlásos vagy, de egy nő nem kerülheti el a nőgyógyászt!!! Ez egy nagyon fontos dolog! Ha egyedül nem mersz elmenni, akkor kérd meg Anyukád vagy barátnőd. Ez nem ciki!!!

Ha viszket is, akkor fertőzés, ha nem akkor a "nunid" ph-ja változott meg. Mindkettő könnyen orvosolható, persze, ha elmész orvoshoz. Első esetben általában felír egy krémet vagy tablettát, ha súlyosabb eset akkor antibiotikumot és visszahív kontrollra. Második esetben egy gyógyszertárban készített kúpot ír fel, ami kb. 200 forint, és természetesen vissza kontrollra. Ha élsz nemi életet, akkor mindenképp keres fel egy szakorvost, mert a párod is megfertőzöd!!!

Egyébként pedig évente javasolt nőgyógyászati rákszűrés. Nem tudom élsz-e nemi életet, mert, ha igen akkor ott a fogamzás gátlás. Hát ezt is az orvos határozza meg, hogy melyik fajta legyen s ő is írja ki receptre. Hidd el semmi extra, s csak pár perc az egész. Nem kell stresszelni, csak nyugodtan, lezán. Első alkalommal kérdez 1-2 dolgot a doki, de ez is természetes és fontos. Pl.:

- mikor menstruáltál először (körülbelül)

- pontos-e a ciklusod

- hány napig tart a menzeszed

- élsz-e nemi életet, ha igen hogyan védekeztek stb.


Mindig tudd mikor menstruáltál!!! Ez az első kérdése a dokinak. Legalábbis az enyémnek.:))


Ha szeretnél kisbabát biztos azt szeretnéd egészséges legyen. Tehát akkor is orvos. Hidd el nekik sem könnyebb. Gondolj bele hány ember ül bele 1 nap abba a székbe s hány szülést vezetnek le.


Légy bátor!!! Egy okos nő tesz az egészségéért. Egy fertőzés akár rákhoz is vezethet, tehát ne halogasd, ha egyszerűbb megoldás is van.:)


Sok sikert! És még egyszer, ne stresszelj!!!

2011. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!