Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos puffadás fogamzásgá...

Folyamatos puffadás fogamzásgátlótól nektek is volt?

Figyelt kérdés
PCOS miatt fogamzásgátlót szedek. Nektek volt puffadásotok akár PCOS-től vagy a gyógyszertől? Mikor múlt el? Próbálok gyógynövényes teát inni, meg probiotikumot enni, de nem igazán hat. Nektek, hogy volt? Lehet mellekhatás? Esetleg valami tanácsotok van?

2023. szept. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Puffadás - ha nem az elfogyasztott ételtől van - akkor általában Candida okozza. A Candida fertőzésnek pedig előidézője lehet a fogamzásgátló.
2023. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi időben már mindentől puffadtam, a levegőtől is... abbahagytam a fogamzásgátlómat mert gyanús volt h ez lehet a baj. Rá 1 hétre megszűnt a puffadás. Évek óta szedtem, de mióta betöltöttem a 35 öt előjött minden, ez zavart a legjobban, de nekem sajnos durva hangulatingadozásaim is voltak miatta, vagyis felerősítette azokat. Most is van, de tudom kezelni, előtte csak sodródtam... én örülök h letettem a gyógyszert, idősebb szervezet már nem úgy reagál mint egy fiatal.
dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miert szedsz pcos miatt fogamzasgatlot? Gondolom nogyogyasz irta fel 🤦‍♀️ es nem endokrinologus
dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!