Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut 5mg tablettát miért...

Norcolut 5mg tablettát miért írhatta fel a doki?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász írta fel,amiről én nem is tudtam,csak ma mondtak a patikában,hogy ezt a receptet is látják a felhőben.

Ott azt mondta a patikus,hogy menstruációs zavarokra szokták felírni,de nekem az rendben van,és én ezt mondtam is a dokinál,hogy normális a ciklus.

Ha stresszelek,késik pár napot,vagy hamarabb jön,de ez max 2-3 nap,és ez normális.

A rendelésen nem is mondta,hogy írt fel gyógyszert..

Tudom,megkérdezhetnem őt is,de O elérhetetlen.

Sem telefonra,sem sms-re vagy emailre nem válaszol,mióta voltam nála,pedig az már 2 hónapja volt majdnem.



2023. szept. 8. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem szedném be így. Semmi értelme.
2023. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem szedem.

Utána olvastam,hogy a ciklus 15 napjától kellene szedni(vagy ahogy az orvos ajánlotta)

De nekem nem is szólt..

2023. szept. 8. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Cisztára is szokták felírni. Lehet, hogy véletlenül írta fel neked. Nézd meg a leletet, az én dokim azon mindent indokol.
2023. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vannak cisztak,leleten is csak annyi van.

Azon sincs rajta az,hogy írt fel gyógyszert.

Hozzá már nem megyek vissza,pár nap múlva lesz másik vizsgalatom

2023. szept. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!