Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet ha a Norcolut...

Nagy baj lehet ha a Norcolut tablettától sem jött meg a menstruációm? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Azért írtam ebbe a kategóriába mert babát szeretnénk (harmadik). Mindig pontos volt a menstruációm, 28 napra megjött +-1/2 nap. A második terhességemnél már volt probléma az első hetekben véreztem. Pontosan nem mondták meg az okát, de kaptam progeszteron pótlást. Megoldotta. Szülés után (lassan 2 éve) 5 hónappal megjött és azóta is pontos volt, bár a mennyisége már kevesebb mint szülés előtt. Márciustól próbálkozunk és az áprilisi menstruációm is furcsa volt. Sokáig pecsételtem utána. Április 10-én jött meg és tartott több mint két hétig. Azóta nem jött meg a menstruációm. Voltam orvosnál megnézett ultrahanggal és készített rákszűrést is (jó lett), Azt mondta ha a következő hónap is kimarad akkor menjek vissza. Kimaradt sajnos, visszamentem és írt fel 2x1 szem norcolutot 10 napig. Végeztem a kúrával már 8 napja és semmi híre a mensinek sajnos. Most azt mondta várjunk egy hetet még, ha nem jön meg elkezdjük a kivizsgálásokat. Mi lehet a baj? 37 éves vagyok egyébként, nem volt soha gondom a mensivel és a teherbeesés sem ment nehezen. Lehet korai klimax? Ettől félek a legjobban.

2022. jún. 28. 14:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!