Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha 19 évesen már a...

Normális ha 19 évesen már a bőröm kicsit el kezdett öregedni?

Figyelt kérdés

Néztem a neten képet milyen az öregedő arc. és nekem már van megmaradt

a mosolygás után a vonal számnál. Meg a szemem alatt is, 1 éve nem látszott ez még.



2023. szept. 9. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
A szememnél is van már szarkaláb egy kicsi ami nem múlik.
2023. szept. 9. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Hasznalsz fenyvedot?
2023. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran napozol, vagy jársz szoliba, sokat sminkelsz? Ezek mind durván öregítik a bőrt. A kevés folyadékbevitel is.
2023. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is meglátszik és 16 éves korom óta őszülök, most 22 vagyok.

De én depresszió, szorongás, alvászavar, irracionális félelmek, paranoid gondolatok miatt, vagyis 15 évesen kezdődtek ezek és 18 éves koromig kezeletlen volt, ez tett tönkre kicsit. Azóta bár 3 féle gyógyszert szedek, de jobb az életem.

2023. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert ennyi idosen nem hiszem, hogy visszafordithatatlan. Dohanyzas szaritja a bort. Amugy en jo minosegu arc- es szemranckremet hasznalnek. Nekem 50 evesen szemre nem eleg a L'Oreal, de olyan fiatalon biztos, hogy jo.
2023. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
cigizek, szolizok télen. Nyáron napozok. Sminkelni ritkán sminkelek.
2023. szept. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!