Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy az éjjeli...

Normális hogy az éjjeli (Always) betét piszkálja a fenekemet hátul?

Figyelt kérdés

Nagyon erős vérzésem van, világ életemben csak betétet használtam illetve az eldobható mensibugyi. Általában az éjjeli típusok és a tena Lady között meg Always bugyi.

De ez másoknak is szokta piszkálni a vége a farokcsontnál hátul, senkinek nem tűnt fel a gyártóknál (teszt)?



2023. szept. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez számomra pl. ismeretlen probléma, így azt mondanám, hogy a te anatómiai adottságaid okozhatják.
2023. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon hátrateszed? Azért a farokcsontodig nem kellene felérnie még az éjszakainak sem.
2023. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: hát, amennyire tudom előre teszem, bár tény hogy viszonylag "kicsi" vagyok (xs-s méret). A betét eleje szinte hozzáér a bugyi derékrészéhez elől
2023. szept. 2. 18:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy ez egyéni probléma nálam, anatómiai adottságok miatt :D ezért is vitt talán a sorsom ezekhez az eldobható Always mensibugyikhoz 😅
2023. szept. 2. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nemtudom, nekem is xs-es a méretem, de közel sem a farokcsontomnál van a vége, és az eleje sem a bugyi derékrészénél van. Mondjuk nekem izmos a fenekem, eléggé hátradomborodik, de azért nem hiszem, hogy ekkora különbség lenne, ha mindketten xs-es bugyit hordunk. Nemtudom mitől lehet nálad ennyire más az elhelyezkedése. Próbálj meg esetleg más éjszakai betéteket, az alwaysnek szerintem a leghosszabb az éjszakai betétje, más márkák között találsz rövidebbet.
2023. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi 5 🤗 libresset szoktam még, az kb egy hossz az Alwaysel, csak szélesebb hátul. Érdekes módon az annyira talán nem piszkál, csak az nem szokott abban a boltban lenni ami közel esik, én meg nem akarok feltétlenül elbumlizni odáig 😁 te melyik típust szoktad venni?
2023. szept. 2. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem ragaszkodom egyik márkához sem, azt szoktam venni, amelyik éppen van abban a boltban, ahol bevásárolok. De így legalább kipróbálok több fajtát.
2023. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sensitive Always-t vegyél, azt szinte nem is érezni. Szerintem az a legjobb.
2023. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor, ha nem sikerül a ragasztás és félig lejön.
2023. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!