Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8napja mult el menszeszem,...

8napja mult el menszeszem, hasszurka, hányinger néha derékfájásom van és mintha igy rángatozna a hasamba vmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom,de velem is ugyan ez van,elmult a menzeszem a derekam és a mellem fájogat..és a rángatózás is stimmel.terhes én nem vagyok,7 honapja nem volt szexuális kapcsolatom senkivel,ugyhogy szerintem te sem vagy az,de hátha tud valaki okosabbat mondani mert engem is érdekel.
2009. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem van sexuális kapcsim de nemtom mi lehet:(
2009. jan. 1. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen bajaim vannak mondjuk nekem 10nap van a menstruálásig. Volt már ilyen érzésem akkor petefészekcisztám volt és a végén ki is fakadt állítólag (az uh-s orvos azt mondta) és nagyon fájt a hasam akkor borzalmasan mennyetek el dokihoz sztem olyanhoz akinél van uh-s vizsgálat.
2009. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem már nem fáj semmim inkább esténként hányingerem van meg szédülni szoktam
2009. jan. 3. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
beledpetezett egy xenomorf
2015. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!