Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novynette fogamzásgátló...

Novynette fogamzásgátló mellékhatása hányinger, meddig tarthat?

Figyelt kérdés
2 szemet szedtem eddig be és ma reggel hányingerem volt de nem hánytam,de még mindig kicsit rosszulérzem magam...meddig tarthat ez az állapot és miért van? Most mig szedem a tablettákat addig ilyen lesz ennyire rosszul leszek majd vagy?
2011. jún. 22. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tablettától van hányingered, addig fog tartani, amíg szeded, de nem tartom valószínűnek. Lehet, hogy csak az idegesség, hogy most kezdtél el fog.gátlót szedni, és hogy milyen hatása lesz. De az is lehet, hogy valami vírus lappang benned. Vagy ettél valami nem frisset. Ha 1-2 nap alatt nem múlik, vagy rosszabb lesz, esetleg más tünet, akkor doki, mindenképpen.
2011. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Jangee-t szedek, első hónapban volt enyhe hányingerem, utána elmúlt.
2011. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt hányingerem az első 2-3 hónapban.

aztán meg magasvérnyomás,migrén,hangulatingadozás,úgyhogy én a Novynettet és társaid "töröltem az étlapról".

2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
t*
2011. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most voltam a nődokinál és mondta h csak 1-2 napig lesz ilyen aztán minden jó lesz :)
2011. jún. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!