Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg boomer dolog nem...

Tényleg boomer dolog nem ráülni a nyilvános vécére? A fiatalabb generációk pedig már leülnek inkább?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem ezen múlik. Sokkal inkább azon, hogy mihez van gusztusod.
2023. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Én 30 vagyok, tehát se nem annyira fiatal, se nem boomer, de kétlem, hogy ez ennek a kérdése lenne...

Max annyi, hogy idősebb korosztályban jobban el van terjedve még az a hit, hogy elkaphatsz valamit az ülőkéről, miközben a nemi betegség nem így terjed.

Ettől még az undorító, rommá f-s-tt wc-re nem fogok leülni, illetve tudom, hogy ha tisztának látszik sem szokott az tiszta lenni. Szóval én az undor miatt nem ülök rá.

2023. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

"miközben a nemi betegség nem így terjed."


Kivéve, amikor igen. Továbbra sem kizárható, nincs jelentős korreláció, de nem kizárható.


Amúgy ugyanolyan undorító, mint egy másik ember alsóneműjét felvenni. Elvileg attól sem lesz bajod, de egyszerűen gusztustalan.

2023. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Mijaz, hogy boomer? : D
2023. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó ráülni, hiszen bárki pisije, kakája rajta lehet...Mintha olyat is láttam volna, hogy külföldön van eldobható, ülőke védő, de lehet tévedek...
2023. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
25 vagyok es sosem ulok ra.
2023. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

Boomer vagyok és soha nem ültem ill. ülök rá. De szerintem ez nem a korom miatt van...


Nemi betegséget akar a nyavalya így elkapni. Tanítják is, hogy nyilvános wc-ben először húzd le a wc-t, aztán dobj pár szelet wc papírt a wc csészébe, mielőtt pisilsz vagy kakilsz, NE ülj rá az ülőkére és igyekezz a lehető leginkább elkerülni, hogy bármi visszafröccsenjen rád a wc csészéből. (Persze dolgod végeztével húzd le a wc-t ismét.)


De én ismerősöknél, barátoknál sem ülök rá az ülőkére.

2023. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%

Ülőkéről maximum bőrgombát fogsz elkapni.

Ennyi hülye biológiából elégtelen választ... a nemibetegségnek pont az a lényege, hogy nemi intercursus kell hozzá. Hepatitis Bt leszámítva egyetlen nemibetegség sem kapható el ülőkéről. A B ellen pedig minden normális ember be van oltva.

2023. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
8-as, egy sima húgyúti fertőzést sem vidám dolog elkapni...
2023. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8


7-es vagyok. Rosszul emlékszel, nem csak hepa B-t, hanem trichomonas-t is el lehet kapni a wc ülőkéről.


[link]


Egyébként a linkelt cikk szerint NAGYON valószínűtlen bármit is elkapni.


De akkor sem fogok véres-pisis-kakis ülőkére ülni.

2023. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!