Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz bármi változás ha magasab...

Lesz bármi változás ha magasabb az etinilösztraidol a fogamzásgátlómban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szedem a Jangee fogamzásgátlót, most irattam fel, ki is váltottam és észrevettem hogy más a csomagolása.

Eddigiben 3 mg drospirenon és 0,02 mg etinilösztraidol volt, a mostani gyógyszerben ez 0,03


Tudom kicsi a szám valószínűleg semmi nem változik, inkább kíváncsiságból kérdem hogy mire hat ki ez a szám.


(Fiatal vagyok, nem tudok róluk ennyire sokat légyszi normális válaszokat :) )



2023. szept. 18. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem miért kellett változtatni rajta. Oké nem sok különbség,de azért mégis, akinek szükség van rá,szedje persze,de mondjuk én ezért nem avatkozom bele mesterségesen a szervezetembe. Az ösztrogénhormon alapból sokmindentől megvéd még amíg több van belőlünk fiatalabb korban, de ha felborul az egyensúly és több lesz belőle mint kéne, az már negatív hatásokkal jár pl libidócsökkenés,mellfeszülés,fáradtság
2023. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!