Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nem terhesség ugye? tesztel...

Ez nem terhesség ugye? teszteljek?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy fáj a fejem, kis hőemelkedésem is volt és hánytam 1x. Ez a hányás mega többi nem terhesség miatt lehet ugye?

Fogamzásgátlót szedek rendszeresen, múlt héten volt a megvonásos vérzésem, tegnap pedig elkezdtem az új levelet.


Tegnap 6 óra körül csináltam egy tesztet az negatív volt.



2023. szept. 19. 07:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Más tünetem nincsen. Most jól érzem magam. Tegnap sem volt semmi, de megijedtem. Én úgy gondolom nem lehetek terhes, hisz fogamzásgátlót szedek, és múlt héten volt megvonásos vérzésem. Szerintetek? Június 18-án volt, hogy az utolsó szem tabit kihánytam, de azóta teszteltem sokat és mind negatív lett. Holnap reggel kell tesztelnem?
2023. szept. 19. 08:16
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha nem normálisan szeded, különböző időpontokban kapkodod be, vagy bevétel után hasmenésed/hányásod van 3-4 órán belül, akkor bizony nem véd a tabletta.

De simán lehet vírus is, sokan betegek mostanában.

2023. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Normálisan szedem minden nap 19 és 19.10 között veszem be.
2023. szept. 19. 08:45
 4/23 A kérdező kommentje:
Hányás csak akkor egyszer fordult elő a tabi bevétel után, amit említettem, június 18-án. Azóta nem volt ilyen.
2023. szept. 19. 08:46
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség okozná a hányást akkor már a tesztnek is mutatnia kéne.
2023. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tegnap 6 óra körül teszteltem utoljára, az negaítv lett, ma nem teszteltem még
2023. szept. 19. 09:01
 7/23 anonim ***** válasza:
És amikor júniusban hánytál, használtatok kiegészítő védekezést?
2023. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen használtunk. A rá következő héten volt a megvonásos vérzésem, plusz gumival voltunk együtt akkor. Tehát talán 9 napig volt kiegészítő védekezés Kiegészítő védekezés nélkül az új levél 3.szeménél.


Azóta július 28-án voltam nőgyógyásznál, aki hüvelyi ultrahangon nem látott semmit. Teszteltem is sokat azóta, csak negatívat, ill tegnap estefelé volt az utolsó tesztem az is negatív, valamint ma voltam nőgyógyásznál, aki most azt mondta nem lát terhességet, hüvelyi ultrahangnál.

2023. szept. 19. 10:45
 9/23 A kérdező kommentje:

Így hogy fogamzásgátlót szedek, mikor jobb tesztet csinálni? Reggel vagy lehet napközben vagy este is?

Múlt héten volt egyébként a megvonásos vérzésem

2023. szept. 19. 11:09
 10/23 anonim válasza:
Ennyire felsz a terheségtől akkor be fog következni.
2023. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!