Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most lehetek terhes? Mikor...

Most lehetek terhes? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Februarba abba hagytam a gyogyszer szedeset. Majus 8an volt meg aztan juni 13 es most juli 13 korul kene megjojjon de mindig 1,5 hette ellotte mar gorcsolok nagyon most meg semmi.

Mikir teszteljek ? Szerintetek remenykedhetek?



2015. júl. 9. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a pár napot már nyugodtan várd ki, ráérsz utána tesztelni :) Sok sikert leendő bebádhoz
2015. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy szerda v csutortok csinalok egy tesztet :) koszonom remelem osszejon annyira orulok hogy nem gorcsolok :) kedden jutott eszembe hogy ilyenkor mar reg gorcsolni szoktam es most semmi azota remenykedek :)
2015. júl. 9. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
menses elmaradása napján tesztelhetsz akkor már kimutatja.
2015. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem jott meg. Tegnap kellett volna. De reggelente faj a cicim es nem tudok aludni mert rafekudni picit se tudok. De egesz nap semmi amugy nem faj a hasam se meg a cicim se csak este meg reggel.

Faj a derekam ma meg nagyon nagyon nyugos vagyok

2015. júl. 14. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!