Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha az osztályból...

Mit csináljak ha az osztályból csak nekem jött meg? Hogyan rejtsem el?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
16+ évesen csak neked jött meg az osztályban?
2023. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Javaslom ne húzd elő a puncid.
2023. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Alapesetben nem látszik kívülről. Miből tudnák a többiek? Miért kell elrejteni? Nyilván nem 16 éves a kérdező.
2023. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehetsz, de úgy gondolom, hogy nem kell erre rágörcsölni. Teljesen természetes dolog. A mosdó esetében ha van egy kis szütyőd amit magaddal tudsz vinni már jó is vagy. Ha kérdezik mi van benne, legfeljebb közlöd, hogy zsepi. Ahhoz meg semmi közük, hogy esetleg pár betét/tampon is ott van mellette.
2023. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Na hogy kapjál normális választ is, megértelek valahol én második voltam. Mondjuk én nem voltam annyira szégyellős sőt eleinte még örültem neki, hogy olyan "nagylányos" volt. Azóta persze már nem annyira :D

De megértem, hogy azért reklámozni nem akarod. Vidd a táskádat a mosdóba, ha mondjuk egyik teremből a másikba mentek, akkor főleg nem feltűnő. Vagy tedd tolltartóba, kis neszeszerbe, de a zsebedbe, ruha alá is át tudod csúsztatni pár másodperc alatt egy kis rutinnal.

A tesi még a másik ami eszembe jut. Nem tudom kaptok-e felmentést, de nyilván az a legegyszerűbb. Vagy nem viszel cuccot, ha elnézi a tanár. Ha meg át kell öltözni gondolom (még) betétet használsz. Azért nem lehetetlen úgy, hogy ne vegyék észre, de azért az már bonyolultabb mutatvány :D igazából előbb-utóbb "le fogsz bukni". Csak ebben nincs semmi lebukni való. Előbb-utóbb a többieknek is meg fog jönni, aztán középsuliban már nem lesz benne semmi nagy szám.

2023. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Most látom, hogy amíg megírtam jött még értelmes válasz, akinek nem inge... :)
2023. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt miert kene titkolni? Vagy elmondani? Ez termeszetes dolog, 1-2 ev mulva mar mindenki errol fog beszelni, hogy kinek jott meg es milyen hamar. Aki meg rajonne es leszol, annak mond meg hogy ez termeszetes, es magyarazd el neki mi tortenik ilyenkor a szervezettel. Egybol o fogja magat kinosan erezni, hogy hianyos a sajat nemerol valo tudasa.
2023. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Aki a #2-est lepontozta, aszerint elő kéne húznia a punciját a kérdezőnek? :D


Nyilván nem kell mutogatni, szóba hozni, és mindenki tesz rá magasról.

Ugyanez igaz nagyjából az életben mindenre.

2023. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
És akkor mivan? Semmi.
2023. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesin atoltozesnel lehet dupla bugyit venni hogy eltakarja a betet szarnyait

Betetet reggel tegyel be. Suliban max egyszer kell cserelned. Lehajolsz a taskadhoz es hosszuujju polo vagy pulcsi ala be tudod csusztatni a betete. Kisetalsz a mosdoba (akar olyanba ami eldugottabb helyen van es kevesebben hasznaljak) es kicsereled.

2023. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!