Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt velem? Fiú...

Miért csinálja ezt velem? Fiú haverom legjobb barátja (mind ketten osztálytársaim) állandóan oltogat, beéget, szivat. De az osztályból csak engem.

Figyelt kérdés
Majd a fiú haveromtól elkérte a telefonszámom, de ő nem adta meg neki, mert nem tudta, hogy miért kell neki a számom. Aztán egy másik osztálytársamtól is elkérte, aki megadta neki, majd rám írt viberen. Azt kérdezte, hogy van-e valami közöttem, és a haverom (az ő legjobb barátja) között. Mondtam, h nincs. De nem akarta elhinni, és faggatózott. Majd kérdeztem tőle, hogy miért csak engem oltogat, és azt írta, hogy azért, mert szeret engem oltogatni. Aztán írtam még vmit, és tegnap óta nem ír vissza. Nem értem a srácot. És még a nőkre mondják, hogy nem lehet rajtunk kiigazodni. 18/L

2015. nov. 8. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd. Ennyi, vannak nehéz esetek mindkét nemnél.
2015. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azërt nem ír vissza?
2015. nov. 8. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes, ezért beszólogat és oltogat, jaja. Ha feleségül akarna venni, akkor meg még pofán is rúgna, nem? Valószínűleg csak olvasta a srác ezt a csajozós "PUA" marhaságot, nézz utána a neten, és ezt próbálja alkalmazni rajtad. De nem szerelmes, csak szimplán bunkó, téged meg könnyen kaphatónak gondol, ennyi.
2015. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!