Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruáció alatt kell...

Ha menstruáció alatt kell vér-és vizeletvételre mennem, de vér nem fog kerülni a vizeletmintába, a menstruáció egyéb módon is befolyásolhatja az eredményt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2023. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen esetben csak katéterrel vett vizelet az, aminél nem vefolyásoló tényezö a menzesz.
2023. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen befolyásolhatja, de akkor aki értékeli, annak majd tisztában kell lennie, hogy mikor készült. Vizelet nálunk sokszor volt már mensi alatt, mert lombikozunk, vért még nem találtak benne sosem.
2023. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, tobb erteket is. Raadasul veszelyes is ha mensi alatt vervetellel plusz vert vesztesz. Kerj egy masik idopontot.
2023. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"veszelyes is ha mensi alatt vervetellel plusz vert vesztesz"


Ne hülyéskedjünk már. A mensi+vérvétel együtt töredékét teszi ki, mint egy véradás, és még annak a többszöröse is túlélhető, ha pótolod a lyadékot. Van, mikor direkt a menstruáció alatt kell hormonvizsgálat miatt vérvételre menni. Semmi bajod nem lesz.

2023. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Májenzimek, bilirubin értékeit befolyásolhatja?
2023. szept. 20. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én többször jártam így.

Elsőnek nem szóltak hogy majd erre figyeljek, tele volt vérrel a vizeletminta, de nem ránézésre csak kimutatta. A kiértékelésnél mondtam a dokinak.

Utána az egyik új üzemorvos egyszer kérte (minek azt nem tudom eddig semelyiknek nem kellett) és elmentem vele a mosdóba akkor láttam hogy hoppá. Akkor szóltam hogy így is jó-e, aztán mondta hogy nem.

2023. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!