Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthet ez a hirtelen...

Mit jelenthet ez a hirtelen változás? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Egy 22 éves lány vagyok. Pár napja a jobb mellbimbóm elkezdett viszketni és a színe is sötétedett. Pár nappal később fájdalmat keztem el érezni a mellem, mellkasom táján. A fájdalom nem mindig ugyanazon a helyen jelentkezik. Olyan mintha nem is a mellem fájna, hanem inkább a mellcsontom. Nem érzek csomókat a mellemben és anyukám sem. Mégis rettenetesen félek. A mai napon lett egy kis hőemelkedésem is és elment kissé az étvágyam. Mostanság eléggé fáradékony vagyok és a fejem is olyan idegen, csak úgy mint a kezeim.

Annyit még hozzá tennék, hogy nagyjából bő egy hete hátra fordítottam a fejem és hirtelen nyilalló érzést éreztem a mellcsontomban, ami másnapra elmúlt. Ezután olyan négy napra elkezdtem edzeni és onnastól éreztem, hogy jobb, ha abbahagyom mert fáj a mellem felett.

A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a problémám?

Válaszokat előre is köszönöm. Rettenetesen félek, hogy az élet csak 22 évet adott nekem.



#egészség #női baj #Melellek egyészsége
2023. szept. 20. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
akut hipochondria
2023. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Eddig nem volt soha halálfélelmem. Évente mindössze egy kis megfázásom szokott lenni, semmi több. Nem vagyok egy betegeskedő típus. Általában jó kedélyű, vicces, társaság kedvelő vagyok, aki szeret kiszabadulni otthonról. Viszont az ember megrémülhet, ha valami olyat észlel magán, amire mindenhol az van írva, hogy mellrák. Én abbam reménykedem, hogy egyrészről a hormonalis okai vannak a változasnak. Másrészről abban is reménykedem, hogy csak valami izom megfeszült az edzés hatására.
2023. szept. 20. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!