Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Múlt héten döglött patkányokat...

Fárasztó96 kérdése:

Múlt héten döglött patkányokat és egereket álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban is éreztem a dögbüzt. Valaki azt mondta rá, hogy egy ellenségemmel megváltozik a kapcsolatom.

2022. máj. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az van hogy sok ember fog meghalni vagyis eltavozni a közel jövőben.
2022. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem kéne. Igy is több halt meg a környezetemben, mint kéne
2022. máj. 10. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az álom jelentheti azt is, hogy a neved van valamivel bemocskolva. pl: mások rossz dolgokat terjesztenek rólad (akár igazat, vagy hazugságot is).

De mindenféle rossz indulat nélkül, és egyéb mocskot elkerülve, puszta jó szándékból azt ajánlom, hogy tarts egy nagy takarítást.

2022. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 hazugság ért már, mert temetőben visszatettem egy cserepes virágot vihar után a sirra, és hiresztelte valaki, hogy lopok, holott nem... Azóta nagyon temetésre se megyek (nagymamám idén halt meg, vele is bajban voltam, hogy adjam meg a tiszteletet neki, hogy ne érje szó a ház elejét)
2022. máj. 13. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valami megdöglött az ágyad alatt.
2022. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Max a porcicák döglenek az ágy alatt
2022. máj. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!