Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ha egy hónapon át...

Mit jelent ha egy hónapon át egyáltalán nincsen fehér folyása az embernek? Milyen hormonnal lehet gond?

Figyelt kérdés
Mindig is volt "egészséges"fehér folyásom. Az elmùlt hònapban teljesen "elmùlt". Ilyen még nem történt korábban. A menstruációm is kimaradt. Ez jelentheti azt is, hogy leáll a hormontermelésem és hogy esetlegesen klimaxolok? Nagyon fiatal vagyok még hozzá és nagyon félek tőle.

2023. szept. 21. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy, ért-e stressz mostanában, mennyit eszel, nem sportolod-e túl magad - kapásból ezek nélkül nem lehet megmondani.


Lehet élettani kimaradás, de nekem pl kórosan alacsony testsúlynál már semmi nem volt.

2023. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem vagyok sovány, nagy stressz sem ért mostanában csak az átlagos, mindennapi stressz. Sokkal nehezebb időszakokban sem maradt ki. Mozgok, de nem sportolom tùl magam.Hormonproblém az mindenképpen van, volt mindig is. Progeszteron- és ösztrogénhiány meg még kitudja mi😢
2023. szept. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!