Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (vagy egyáltalán...

Ez normális? (vagy egyáltalán nem) 12,5 éves vagyok és már 1 éve van fehér folyásom. De kb. fél éve lett úgy valamennyire erősebb. És néha kicsit büdös szagú. És az a baj, hogy viszket is ott lent valamikor (de az csak egy pár mp).

Figyelt kérdés
Segítsetek) írjatok sokan....Ez mit jelent? Fertőzésem van? Az nem normális ha néha viszket?
2017. márc. 28. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A fehérfolyásn nyilván nem rózsaillatú, van egy kis szaga. Tehát ez még nem feltétlenül jelent bármit is. A ciklus során változik az állaga, mennyisége és szaga is. Az sem gond, ha néha viszket egy kicsit, hiszen minden testrészünk szokott viszketni.


Fertőzés során általában a folyás darabos, túrós állagú lesz. Néha a hüvely bejárata piros lesz, esetleg fáj is. És olyan kellemetlen érzése van az embernek az egész hüvelyben. Amit te írsz, az szerintem nem fertőzés. A néhai viszketést okozhatja a nem megfelelő anyagú fehérnemű is.

2017. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most valamennyire megnyugodtam:)
2017. márc. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!