Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet leállítani a ciklust és milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Nagyon megvisel engem is, és rajtam keresztül a környezetemet is.

Inkább le akarnám állítani valahogy, ha lehetséges, meg nem jár durva következményekkel.


2023. szept. 22. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem a ciklust kell leállítani, hanem azt kellene kideírteni, hogy miért visel meg annyira, hogy már ilyen drasztikus megoldásokon gondolkodsz. Egyikünknek sem fáklyás menet, de azért annyira nem elviselhetetlen, hogy le akarnánk állítani. Szóval nálad lehet valami probléma, amit kezelni kellene. Pontosan hogyan visel meg? Testileg? Pszichésen? Idegileg?
2023. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Vannak fogamzásgátló típusok amiknél epmarad, vagy gyakran elmarad a vérzés. Minitabletta,mirena spirál, fog.gátló injekció, vagy kombinált tabletta szünet nélkül szedve.
2023. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Semmivel. Szokj hozzá. "Nagyon megvisel" ez pedig tök szubjektív :D
2023. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
57%
Eszedbe se jusson , a no feladata altalaban a ferjhez menes es a gyerekszules! Es a fogigatlast felejtse el az is aki arra biztatott!
2023. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, ekkora bromságot is rég olvastam, de mindegy :D Majd felnősz.
2023. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!