Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok benőtt körömre...

Mit ajánlanátok benőtt körömre szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Szülés óta észrevettem, hogy sokkal érzékenyebbek a körmeim. Sajnos most a nagy lábujjam mellett be is gyulladt. Ma vettem észre a fájdalmat, de rá pár órára pici genny is folyt belőle. Olvastam a párakötést, tetran kenőcsöt, ezeket akarom kipróbalni, ha nem múlik el hetvegen, Hétfőn megyek orvoshoz. Nektek mi segített? Addig megpróbálnam itthon kezelni. Viszont nagyon félek, mert pici genny is jött belőle. Ugye ez nem okoz szoptatás alatt bajt a babámnál?

2023. szept. 23. 04:00
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Én nem használnék Tetrant szoptatás alatt, ha nem muszáj. Amíg eljutsz orvoshoz, a hidrogén peroxidos fertőtlenítést javaslom, ne vágd le nagyon a körmeidet, egyenesre vágd a végét és beszélj arról is a háziorvosoddal, hogy milyen vitaminokat, ásványi anyagokat lenne érdemes pótolnod.
2023. szept. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!