Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emlő cisztát hogyan állapítják...

Emlő cisztát hogyan állapítják meg? Tünetek: szúró fájdalom, visszatérő csomó. Többi lent

Figyelt kérdés
Szoptatás alatt is többször begyulladt a jobb mellem, és már több mint egy éve nem szoptatok, de egy pontban azóta is rendszeresen becsomósodik. Olyankor szúró fájdalmat érzek, és elkezdek picit kifejni belőle. Mindig megdöbbent, hogy 2-3 hónapos kihagyások után is jön még belőle tej. Utána jobb lesz, de nem tökéletes. Voltam vele orvosnál, ő is kitapintotta a csomót, amit mutattam, és elküldött ultrahangra és mammográfiára. Szerencsére minden eredményem rendben van, azóta fél év elteltével már UH kontrollon is voltam. Nem látszik semmi. De akkor miért kezd el szúrni, és miért jön vissza a csomó? Lehet esetleg ciszta, tályog? Vagy azt kimutatta volna a vizsgálat?

2023. szept. 11. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Pròbàld meg, nekem segitett, vegyél a Gyògyszertàrban mellbimbò gyulladàs elleni krémet. Vegyél egy vattakorongot és kend be a krémmel és tapasszad oda a mellbimbòdra, a melltartò megfogja. Egy nap 1 x lehet vàlltani és egész estére is haggyad rajta a vattakorongot a mellbimbòn. Meg fogod tapasztalni, hogy pàr nap elteltével enyhûlni fognak a panaszaid és késôbb remélhetôleg meg is szûnik .
2023. szept. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!