Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyszászt mennyi évesen...

Nőgyógyszászt mennyi évesen látogattál meg legelső alkalommal? Volt kísérőd pl barát, édesanyu?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
21/n vagyok, Legesleg első alkalomra kísértek anyukámmal 12-13 voltam. 16 évesen meg nővérem kísért, ő már volt adott önbizalmat és alig van köztünk korkülönbség szóval jól esett.
2023. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Először gyereknél voltam tízenpár évesen anyummal.

Magamtól 21, amikor elkezdtem nemi életet élni. Kísért egy barátnőm.

Azóta már egyedül megyek persze, kb mint egy fogorvoshoz.

2023. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Először 8.ba mentem el mert 4.be jott meg de 4 ev alatt nem allt be.

Utána 16 voltam mikor mentem gyógyszert iratni

2023. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Először 12 évesen voltam anyukámmal, majd 17 évesen nővéremmel.
2023. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qborka ***** válasza:
74%
Talán 15-16 éves voltam, egyedül vagy barátnőmmel,már nem emlékszem (44N)
2023. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Elég későn, 19 évesen, pedig akkor már 3 éve éltem nemi életet, de gumival védekeztünk, távkapcsolatban voltunk, szóval amúgy is ritkán voltunk együtt, menstruációm rendben volt, anyukámmal pedig nem volt olyan a kapcsolatom, hogy ez szóba kerüljön. 19 évesen egy rövid ideig a rendőrségnél dolgoztam, oda kellett csomó vizsgálat a felvételihez, bementem (akkor nyilván már egyedül) az épp rendelő dokihoz a szakrendelésen és azóta, 25 éve hozzá járok. :)
2023. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Már egészen kicsi koromban, mert volt vmi fertőzésem. Természetesen anyukámmal.


Aztán olyan 13 éves korom körül, mert akkor még nem jött meg. Akkor is anyukámmal.

2023. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
A 18. születésnapom előtt egy picivel, amikor anyukám megsejtette, hogy mire készülök a barátommal, ő vitt el azért, hogy gyógyszert írjon fel a doki, mint mondta, ahhoz a dokihoz akart vinni, akinél születtem, de kiderült, hogy ő már nyugdíjba ment, így egy akármilyen, éppen ügyeletes nőgyógyászhoz kerültem, ami borzasztó élmény volt, mert alkoholos és dohányfüstös volt és nem volt kedves és nem mondta, hogy mit fog csinálni és szörnyű élmény volt, hiába volt ott anyukám is velem, mármint kint várt. Utána hallottam barátnőktől, hogy meg kellett volna csinálnia egy csomó vizsgálatot, de meg sem vizsgált igazán, vagyis benézett, meg a vérzésem is rendszeres volt, arra rákérdezett, de nem vett vért, nem kért vizeletet, mégis felírt fogamzásgátlót, amit jó pár évig szedtem. Örülök, hogy abbahagytam, sokkal jobb nélküle, tényleg leviszi a libidót és minden olyan felületes tőle. De persze gumi nélkül soha, csak ha gyerek is jöhet.
2023. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

8-as

Szerencsés vagy, hogy ilyen jó fej, nyitott anyukád van, hogy elvitt. Nem dugta homokba a fejét és nem hárított.

Bárcsak minden anya ilyen lenne!


Sajnálom, hogy kellemetlenül alakult az első vizsgálat, de sok lehetséges bajtól óvott meg, hogy megtörtént.

2023. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen,mikor először lett pasim. Egyedül mentem ,ahogy azóta is (35 múltam).
2023. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!