Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szurkál mindkét petefész...

Mitől szurkál mindkét petefészkem peteérés óta?

Figyelt kérdés

Ciklus 21.napjan beszurt a jobb oldalam, akkor meg nem tudtam hogy mitol vagy hol pontosan.Majd ez egyre jobban erosodott tobbszor jott napkozben masnap is utana nap is, tegnap már a masik oldal is beszurt, es most felvaltva szurkálnak. Vervetelen voltam ma,nincs gyulladas a testemben, terhes nem vagyok (vedekezunk mindig), mitol lehet ez? Nekem sosem szokott ilyen lenni peteeres utan.


23/L



2023. szept. 24. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Peteéréskor és azutáni napokban normális az egyik oldalon érzett szúrkáló érzés, azon az oldalon érik a pete, következő hónapban meg a másik oldalon. Előfordul,hogy ritka esetben kettő is érik, ilyenkor félidőben is megjön a menzesz, nekem volt már kétszer meg. Ha tovább tart a szúrkálás mint pár nap, akkor valami fertőzés, húgyuti gyulladás felment. De mivel írod hogy nincs gyulladás, inkább maga a peteérés körülménye, a petefészek adott oldalán, jelen esetben mindkettőben. Nem múlik el menzeszkor sem, utána nőgyógyász.
2023. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!