Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől szurhat, fájhat mindkét...

Mitől szurhat, fájhat mindkét oldalon a petefészkem időnként? ( 3 hónap alatt kb 10x előfordult, ebből a mostanival együtt 3 olyan van hogy nem csak egszernyilal bele, hanem ha köhögök is fáj/szúr.

Figyelt kérdés

Eleinte gondoltam hogy csak peteérés és azt érzem,de amikor megnéztem a naptárba és egyátalán nem úgy esettgondolkkoztunk anyuval, de abba maradtunk hogy biztos felfáztam, miután nincs nap után abba maradt.( nem jártam sürün pisilni, nem is vizeltem véreset, de gondoltam biztos van ilyen is). Viszont azóta ahogy irtam többször is elődordult ( kb 3 hónapja kezdődött) van hogy csak 1x ha pl leülök,vagy felállok, de többszöri alkalommal volt és most is az van hogy ha köhögök is fáj, ha felülök is fáj.. tesiután volt ez ma, azt gondoltam attól, de amikor haza jöttem láttam egy nagyon halvány pici piros foltot is, és azóta is fáj.. szóltam nagyimnak, megbeszéltük hogy ha még 1x-2x előfordul elmegyünk nőgyógyászhoz a problémával, de addigis szeretnék egy kicsit többet tudni ha van aki tud segiteni.. mi lehet ez? vagy mitől? Amikor kezdődött ne jártamtesire, tehát nemvalószinü hogy megeröltetés, se felfázás mert szintén nem jártam 1x sem sürün pisilni. Segitsetek, nagyon szeretnék később babát, és félek hogy ha baj van akkor akár az is előfordulhat hogy nem lehet később.:/ Talán még fontos hogy 3 éve van meg, máregy év után beállt, nem volt vele gondom, mindig megjön időbe(van hogy 1-2 nappal hamarabb vagy 1 nappal később), párom van, de mielőtt kezdődött nem voltam még vele együtt.

16/L



2013. szept. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el kellene menni nőgyógyászhoz, ciszta okozhat ilyen tüneteket. Ezt egy egyszerű ultrahang-vizsgálattal meg lehet állapítani.
2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cisztán kivül lehet még más? Nem akarok nagyon hiányozni a suliból mert pl holnap se megyek, nephrologiara kell mennem a magas vérnyomásom miatt.. de akkor elmegyek jövőháten a hűziorvoshoz és kérek beutalót, aztán időpontot.:/
2013. szept. 4. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászatra nem kell beutaló, elég telefonon időpontot kérni. Nem tudom lehet-e más, én első körben ennek járnék utána.
2013. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Unokatesómnak kellett, de az csak még jobb ha nem kell.:) Köszi a segitséget, bár eléggé megijedtem !
2013. szept. 4. 22:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem el vele orvoshoz, a kérdés megint aktuális lett. :(
2013. okt. 14. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem gyulladás. vegyél be 2 aszpirint és ha elállt a fájás akkor nincs baj, de azért orvoshoz menj el.
2014. aug. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy menstruációs görcs elözménye. 2 aszpirin és elmúlik
2014. aug. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!