Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt? Felfázás...

Mi okozhatja ezt? Felfázás vagy a mióma?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, csütörtökön kezdtem az új levelet, előtte hétfőtől volt vérzésem.

Péntek óta alhasi fájdalmam van, többet járok pisilni. Ezért gondolkodtam azon, hogy lehet felfáztam.

Illetve ami megijesztett, ma reggelre barnás folyásom volt. Igaz még szombaton is, mert nem múlt el teljesen akkorra a vérzés teljesen, de tegnap már nem volt semmi.

Jövőhétre van időpontom az orvoshoz egyébként is a mióma miatt kontrollra. De nagyon meg vagyok ijedve.



2023. szept. 25. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát van is miért.
2023. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát, bármi lehet. Így sajnos nem lehet megnondani. Lehet a gyógyszer, fertőzés, mióma is.
2023. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért? Te talán nőgyógyász vagy? Baromi nagy segítség ideböfögni ezt. Unalmas vagy már az összes kérdés alatt.
2023. szept. 25. 08:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, az első válaszolónak szólt a kommentem. Úgy felbosszantott.


#2: Remek. :( A sírás kerülget. Jó lesz így dolgozni. Meg jövőhétig ezen stresszelni.

2023. szept. 25. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!