Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik borotváljátok magatokat...

Akik borotváljátok magatokat az intim tájékon, nem féltek, hogy ... ?

Figyelt kérdés

... megvágjátok magatokat? Nem pattogzik ki a bőrötök utána? Nem zavaró, hogy nagyon hamar visszanő a szőr? Nem zavaró, hogy ha nincs idő borotválkozni, akkor 2-3 nap alatt borostás lesz "ott"?


Miért nem inkább gyantáztattok?


Csak kíváncsiskodok.


{egy nem borotválkozó és nem gyantáztató nőtársatok}



2023. szept. 25. 13:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Amellett azt sem értem egészen, hogy HOGYAN tudjátok leborotválni ott lent. Én még a hónaljamat sem tudom leborotválni, mert túl sok kanyar, dimb-domb van ott. :) Csak gyantáztatni tudom.
2023. szept. 25. 13:20
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne benne a nehézség? Leguggolok oda pillantok lehúzom kész pont. Zuhanyzás közben fél másodperc.

Nem zavar a borosta mivel csak én látom max a párom akit szintén nem zavar

2023. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
A faszid örülhet a pisaszagú szőrös P..nádnak!
2023. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3


Ki mondta, hogy van párom? Nyilván a borotválkozás/gyantáztatás hiánya miatt nincs. Ugyebár.

2023. szept. 25. 13:47
 5/26 A kérdező kommentje:

2


Köszi.


De tükörben kell nézned? Vagy HOGY látod, hogy HOL kell ügyködni? :)

2023. szept. 25. 13:48
 6/26 anonim ***** válasza:
Vicces hogy így túlgondolod. Én 4 naponta borotválkozom, sima 3 pengés borotvál. Megnyitom a csapot, hogy langyos víz jöjjön nagyon kicsi sugárral. Legugolok, rákenem a borotvahabot és "érzésre" lehúzom a szőrt majd leöblítem a borotvát és addig folyttom amíg nem érzem teljesen simának. Eddig kb 2x vágtam meg magam(7 év alatt), de akkor 2 penges borotvált használtam. Akkor gyors leöblítettem egyből a habot, betadinoztam és hamar meggyógyult. Benövéssel soha nem volt gondom egyik testrészemen sem.
2023. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem kell tükör. Érzed is h hol van még. De nem tudom borotválni akarod-e vagy sem, mert így nem akarok feleslegesen tanácsot írkálni
2023. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a gyantát preferálom, így nem leszek egyből borostás és nem pattogzok ki. Kb. 2-2,5 hétig sima, utána lassan kezd nőni, de nem olyan szúrósan mintha borotválnám.

Én kozmetikussal csináltatom meg, mert amikor magam próbálkoztam a gyantával véraláfutásosra sikerült és napokig csúnya volt. Szóval inkább rááldozom havonta azt a pár ezer forintot.

2023. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


7-es


Nem, igazából nem akarom borotválni az intim részeket, csak kíváncsiskodtam tényleg. De akkor úgy tűnik, hogy nem olyan nagyon nehéz dolog ez.


Én mondjuk ha szőrteleníteném, biztos, hogy gyantáztatnám, mint a 8-as válaszoló. Bár drága, de sokkal tovább tart. És tudtommal nem mindegy, hogy BÁRMILYEN szőrtelenítésnél (kivéve a szőrtelenítő krémet persze) hogyan feszíted meg a bőrt, milyen irányból milyen irányba mozgatod akár a borotvát, akár a gyantacsíkot, stb. (Ezért sem értem, hogy hogyan lehet jól borotválni...)

2023. szept. 25. 14:36
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
A 70-es években még "szexi" volt a "dzsungel", ha meglátnák így egy nőt (a "szexi" hónaaljkutyával együtt) futva rohannék!
2023. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!