Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell még szednem a...

Meddig kell még szednem a progeszteron gyógyszert, hogy normális legyen az értékem?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, alacsony a progeszteron szintem. Írt fel gyógyszert progeszteron növelőt napi 1 szemmel kell szednem.(Egyébként babát szeretnénk)

Mensim előtt 7-8 nappal már barnázok, de elég sok és majd csak utána jön meg.

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hány dobozzal kell elszednem (30 szemes) hogy beálljon? Ne barnázzak már mensi előtt 7-8 nappal?

Annyira zavaró😔és feszültebb is vagyok e miatt.

Köszönöm válaszotokat!



2023. szept. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A világon senki nem fogja tudni ezt neked megmondani és semmit nem jelent, hogy Julcsa vagy Kata mennyi ideig szedte. Dokidhoz majd vissza kell menned, néznek újra szintet. Miért zavaró?
2023. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért is, mert ha barnázok nyilván nem élek nemi életet sem,mensi után van 12 napom ami normàlis,másik meg az hogy elég az 1 hetet kibirni hogy mensizek nem még 2 hetet mert ez majdnem olyan mintha "meglenne" ugyanugy feszült vagyok mint mikor jön megfelé.
2023. szept. 26. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy a barnázás zavaró! Azt hittem a gyógyszer. Ez érthető, de picit türelmesebbnek kell lenned, sajnos az ilyen hormonproblémák tipikusan nem egy hónap alatt jönnek rendbe. :( Egyébként ha nagyon hiányzik mindkettőtöknek a nemi élet, akkor ha csak barnázol nyugodtan élhetsz nemi életet, ha előtte zuhanyzol akkor max. egy picit összekened a párod, na bumm. :)
2023. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát muszály lesz türelmesebbnek lennem. :) Köszönöm a válaszod :)
2023. szept. 27. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!