Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés fogamzásgátló szedése...

Vérzés fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

5 hónapja szedek fogamzásgátlót, most járok a 5. levél végénél, még van 6 db bogyóm, de tegnap reggel váratlanul megjött. Az első 3 hónapban előfordult kis rózsaszínezés néha, de ez erősebb annál, nem rendes menstruációs vérzés, de vér állaga és színe van. Ezenkívül hányingerem van, kicsit görcsölök, nagyon rossz a közérzetem. A dokim szabadságon van még egy hétig, nem érthető el telefonon sem..


Mit lenne érdemes csinálni? Szedjem még végig ezt a 6 szemet és utána tartsam meg a 7 napos szünetet rendesen? Vagy hozzam előre és tartsam meg most?


2023. szept. 29. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű hogy szedd végig a levelet és tartsd meg a szünetet amikor kellene. Ettől tilos eltérni.
2023. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Végig kell szedned rendesen, semmi elôre hozàs! Valòszinû àt kell majd térned egy màsik gyògyszerre.
2023. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Általában én is azt mondanám, hogy szedd végig a levelet, de te kifejezetten ROSSZUL vagy valamitől (görcs, hányinger, rossz közérzet), úgyhogy én azt javaslom menj be a lakhelyed szerinti nőgyógyászati szakrendelésre (járóbeteg ellátás), vizsgáljanak meg, UH stb. Most hirtelen az jutott eszembe, hogy terhes lettél gyógyszer mellett és elvetélsz éppen vagy méhenkívülid van, de ciszta is lehet pl. :(
2023. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!