Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A véres bugyit mossátok vagy...

A véres bugyit mossátok vagy kukázzátok? Éjszaka mit tesztel alád az ágyra?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 02:25
 1/7 anonim válasza:
50%
én éjszaka nem tesztelek semmit
2023. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom ez ilyen fétisiszta kérdés de leírom. Ha direkt olyan ócskát vettem fel ami már lyukas, elvékonyodott azt kidobom, ha jó bugyi marhaepe szappannal és hideg vízzel gyorsan kimosva teljesen menthető. Esetleg hidrogén peroxiddal.


Van hogy törölközőt terítek a lepedőre a legelső napon.

2023. okt. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Én kidobnám és inkább betét, figyelnék a ciklusokra.
2023. okt. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Kituno ejszakai beteteket lehet kapni, amik nem "csordulnak" ki sem elol, sem hatul, sem oldalt. Gond akkor van, ha varatlanul jon meg, de akkor sem a bugyi banja, ugyanis mindig, meg telen is, meztelenul alszom. Viszont epp az ilyen varatlan balesetek miatt van a lepedo alatt egy vizallo matracvedo (hahahahaha, ez egyeb balesetek ellen is jo, ugymint vad szex, vagy egy pohar bor, es hasonlok).
2023. okt. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a legdrágább éjszakai betét is mindig kicsurran oldalt ahogy oldalt fekve alszom.
2023. okt. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

5

Ne a legdragabbat vedd, hanem a legjobbat. Sokszor a noname brand a legjobb. Sokszor a sokak altal lenezett marka a legjobb. Sokszor tenyleg a legdragabb a legjobb. Sokaig tart megtalalni a legjobbat, mert nem vagyunk egyformak, mas es mas a testunk. De erdemes kiserletezni.

Ismerek egy lanyt (28 eves), aki a nagymamaja bepisiles miatt hasznalt pelenkaba tesz extra ejszakai betetet az elso ket ejjel, es neki az valt be.

2023. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
te valami gusztustalan perverz vagy, vagy valami autista aki ápoló nélkül maradt?
2023. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!