Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megtudják állapítani vizelet...

Megtudják állapítani vizelet mintából?

Figyelt kérdés
Behazudtam hogy felvagyok fazva hogy ne kelljen suliba mennem es most kuldtek vizeletivizsgalatra, megtudjak allapitani a vizeletembol hogy tenylegesen beteg vagyok vagy nem? (Nem kell a “megerdemled” “ez jar neked” kommentek kosz

2023. okt. 4. 08:32
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki küldött vizeletvizsgálatra?
2023. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haziorvos
2023. okt. 4. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérjél valakitől ondót és öntsd bele a mintába. A fehérje szám növekedése gyulladásra utal. Ha szerencséd van egy hónapra is lekapnak a tíz körmödről.
2023. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as csak hogy mikroszkoposan is vizsgálják, elég feltűnő lesz....

plusz ha olyan magas a fehérje, akkor vagy fala eredménynek veszik, vagy leadják a rendelést a koporsóra, mert súlyos veseelégtelenségre utal a fehérje, nem gyulladásra.


gyulladáskor fehérvérsejtek jelennek meg.


amúgy ha nem mosod meg magad rendesen úgy is lesz baci a vizeletben

2023. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak ennyire alaposan utána járni, annyi lesz, hogy megmondják, nincs gyulladás a szervezetedben, így más okozza a fájdalmat.
2023. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mint várandósság alatt, ilyen lakmusz papírra öntik rá a vizeletet és abból látják, hogy van-e benne cukor, fehérje, genny, vér , vagy bármi nem odaillő. Szóval vagy bukta, vagy tényleg találnak valamit, amiről eddig még te sem tudtál. Nem tudom melyik a jobb.
2023. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os az nem "lakmusz-papír" hanem vizelet-tesztcsík. Lakmusz papír kémia órán van és csak azt tudja megmutatni, hogy savas vagy bázikus az oldat. Ez vizelet esetén nagyon kevés információ lenne :)
2023. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van na, csak nem tudtam a pontos nevét 😄. Tudom mi a lakmusz papír, aztán mivel hasonló elven működik a vizelet teszt is, ez jutott eszembe 😄.
2023. okt. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!