Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponból/betétből a sajátmárk...

Tamponból/betétből a sajátmárkások vagy a noname-k tényleg rossz minőségűek, vagy csak nem bíznak benne sokan?

Figyelt kérdés

Mi az oka, hogy sokan csak az OB-t és az Always-t használják? Az olcsóbb márkák valóban rosszabb minőségűek vagy sokan csak félnek többfélét próbálgatni vagy alapból nem bíznak benne?

Nektek volt már rossz tapasztalatotok valamelyik márkával? Melyik volt az



2023. okt. 4. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Tesco sajátmárkás nekem nem jött be, a többit Aldi, Lidl nagyon is jónak tartom.
2023. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem kerül annyival többe havi szinten a kiszámítható minőség, hogy érdemes legyen az olcsóbbakkal kísérletezni, legalábbis, ha megengedheti magának az ember.
2023. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb sajátmárkás jó, nonanem közül is vettem olyat ami jó.
2023. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Én dm sajátmarkasat használok. Semmi bajom nincs vele.
2023. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem csak az Always jött be eddig. Még más márkás sem, pl. Libresse.

És persze az Always-ből is megvan, hogy pontosan melyik, a sensitive, ami puha, nem olyan műanyag zacskó tapintású.

Nekem a kényelem és persze a biztonság fontosabb, mint a kísérletezgetés.

Tamponból használtam már többfélét. Amikor elkezdtem szinte csak OB volt, de a Tampax is jó.

Egyébként betétből is csak az Alwayre és a Libressre emlékszem még abból az időből, amikor először megjött.

2023. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha valaki azt próbálta először és bevált neki, akkor minek váltogasson. Én eleinte Libresse-t használtam, de a szülés utáni időszakra azok a betétek semmit nem értek, akkor Seni/Tena betéteket használtam és rá kellett jönnöm, hogy a vérzéseim sokkal durvábbak a szülések óta, ráadásul egy komolyabb inkontinenciám is visszamaradt (intimtorna + műtve is volzam miatta, de nem ért semmit). Így már a menstruációkor is ezeket a betéteket használtam és havonta egy vagyont elköltöttem rá (kb 20E Ft). Ebből kezdett elegem lenni és olcsóbb alternatíva után néztem. Nekem végül a dm sajátmárkás vált be (Jessa). Ebből használom a betéteket és a tamponokat is. Ezek teljes áron is olcsóbbak (havi kb 6-7E Ft), mint a pl a Tena orvos által felírva (főleg, hogy csak napi 1-et írhat fel). Ez lehet, hogy sóherságnak tűnik, de én normál napon is 3-4 betétet fogyasztok, ha meg is van, akkor ennek majdnem a dupláját.

A saját példámból adódóan, úgy gondolom, hogy az ember lánya akkor vált, próbálgat másik márkát, ha valami miatt az előző már nem jó.

2023. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Én csak Libresset használok, always kényelmetlen nekem
2023. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg csak a libresse vált be, mondjuk csak néhányat próbáltam ki a többi márka közül.
2023. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

A betétből saját márkásat használok.


Tamponból próbáltam többet is, de mind mellett folyt a vér, hiába volt jó a méret.

Az ob az egyetlen, ami 100% biztonságos.

2023. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a rossmann sajátmárkás betétjét használom, a legjobb, amit valaha használtam ( 18 éve menstruálok). Tampon helyett intim tölcsért.
2023. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!