Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem felfáztam,menjek...

Szerintem felfáztam,menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szedem pár napja a tőzegáfonya kapszulát plusz amit a patikában ajánlott a hölgy gyógyszert

Néha jobbnak érzem néha pedig nem...és ez már tart egy ideje

Ha elmegyek háziorvoshoz lesz értelme vagy ugyanezt mondja majd hogy szedjem?

Vagy inkább szedjem még ezen a héten ezt a kettőt?


2023. okt. 4. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg minél több folyadékot inni, hogy minél jobban "kimosd" a bacikat. Nem mindenhol, de lehet kapni tőzegáfonya ivólét is. Háziorvos valószínűleg antibiotikumot fog írni ha nem használt a házi módszer. Hány napja vannak tüneteid? Mióta szeded?
2023. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvos kuldhet laborba, a vizeletvizsgalat kimutatja, van-e fertozes. Mert azert a felfazas elegge nemhivatalos nev.
2023. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Menj,mert vesemedence gyulladást kaphatsz. A háziorvosnál van tesztcsík,megnézi a vizeletet. Biztos van ott egy wc,ahol pisilhetsz egy műanyag pohárba.
2023. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Hagyd a pi. Ba! Ha nem akarod, hogy felborítsa annyira a hüvelyflórád a szuperszar antibiotikumos kúpjaival, hogy hónapokig eztán ezen mellékhatásai miatt szenvedj, akkor inkább kezeld magad, vény nélküli, természetesebb alapanyagú szerekkel.

Meneküljön mindenki a nőgyógyász szakma hüvelygyulladás BNO kóddal leplezett, legális emberkísérletes, tipp alapján való, ártó terápiájától!!!! Jó nagy gáz, hogy ezzel kedvükre kontárkodhatnak, megbetegítik nevetve a sok szerencsétlent.

2023. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a házipatikázást, mert a veséidet kockáztatod. Azok pedig nem tudnak regenerálódni (a máj képes rá amúgy )


A minimum egy urológiai szakvizsgálat. Esetleg STD szűrés is hasznos lehet, ez viszont soha nem fog a legtöbb urológus látókörébe kerülni, egyszerűen nem elég jók hozzá.

Bocsi, elhiszem kellemetlen ezt olvasni, de én csak jót akarok 😉


Jobbulást!

Hetero férfi

2023. okt. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

5

Férfiként sajnos nem járhatsz nőgyógyaszhoz, de hidd el így is, hogy megbetegít az antibiotikumos kúrájával, amit személyes tippje alapján ír fel neked egy pill alatt.

Tényleg, ha ffiak járnának nőgyógyászhoz, már jópár fel lenne jelentve jogosan.

2023. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

6, vannak rendes orvosok is, akik legjobb tudásuk és szigorú szakmai protokollok alapján választanak antibiotikumot (jobb esetben a kórokozó laboratóriumi azonosítasa után).


Szóval nyugi. Elhiszem hogy kellemetlen a hüvelygomba, de túrós puncival lenni még mindig jobb lehet pár hétig, mint dialízisre járni élethosszig.

2023. okt. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7-es nőgyógyász feleség.

Megfogalmazásban, stílusban tipikus.

:)

2023. okt. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De kőmíves is lehet:)))
2023. okt. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szedd tovább. Plusz cickafark fürdő, tea segíthet.
2023. okt. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!