Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ujjazás közben jön meg?

Ujjazás közben jön meg?

Figyelt kérdés
Mi van, ha ujjaz egy fiú egy lány vagy lány lányt mindegy és akkor jön meg? Létezik ilyen? Szex közben is megjöhet?

2023. okt. 4. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi legyen? Megtörli magát. Hacsak nem aberrált, lefetyelni nem fog belőle. Lányként ha beállt a ciklusod, számítanod kell arra, hogy mikor milyen napok lesznek, elvileg érzed is valamennyire a jeleit.
2023. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor megjön
2023. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Akkor véres lesz az ujja.
2023. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Igy szerettem meg a nyalást ilyenkor is:-)
2023. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze hogy létezik! Szex közben főleg igen, mert hát a pénisz az egy nagy dugattyú (vagy hát kinek mekkora), és mikor kifelé mozdul akkor maga mögött egy picike vákuumot csinál.

Nyilván ez a negatív nyomás a méhnyakon is hatást fejt ki. Ki tudja húzni a nyákdugót, és elindulhat a vérzés. A jelenség biomechanikájának nem nyomoztam utána, csak feltételezem. De az tapasztalati tény hogy volt már nem egyszer mikor a csajnak szex után/közben jött meg

2023. okt. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
27%
hát én már nyalatam is így... nyaltam nyalatam... aztán csak vas ízű lett, a csaj nem győzött elnézésést kérni! mondtam nyugodjon már le! semmi gond! de azért nem nyaltam tovább! de dugtuk. 😊😊
2023. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már volt ilyen. Semmi nem volt véres lett a lepedő ennyi
2023. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
33%
#6 Miért lett lepontozva?
2023. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jártam így. 2x is, pont rokonoknál voltunk, nagyon kellemetlen volt, mert véres lett a lepedő. Hamarabb jött meg mindkétszer mint szokott és amúgy pontos volt általában a ciklusom. Másik hogy mindig előtte kívánósabb vagyok, így sajnos bele lehet futni.

Felnőttek nem csinálnak ebből ügyet. :)

2023. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pár órával szex után szokott megjönni, nagyon kívánós leszek előtte mindig.
2023. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!