Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek ujjazás közben?

Mitől vérezhetek ujjazás közben?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de masztizni szoktam rendszeresen. A napokban vettem észre, hogy miközben ujjazom magam enyhe vérzésem van. Nem fáj. Felsérthettem magam? Vagy a szűzhártyám? Semmilyen eszközt nem használok, csak ujjakkal csinálom.

2017. dec. 17. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Hát már lehet hogy nemvagy szűz😁

Arra nemgondoltál hogy a szűzhártya nagyon vékony és ujjal is "eltudod veszteni"?

2017. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Addig szuz, mig f**z nem jart benne.
2017. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Elviekben igen, de a gyakorlatban nem feltétlen.
2017. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Első, nem beszélj ostobaságot. Egy nő addig szűz, amíg aktust nem létesít egy férfival. Az lényegtelen, hogy a szűzhártya mikor szakad el.


Kérdező! Valószínűleg felsérted magadat. Ez a nyálkahártyának egyáltalán nem tesz jót, mert fogékonyabb leszek a fertőzésekre. Úgyhogy próbáld meg óvatosabban csinálni.

21N

2017. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

A szuzhartyanak nem szakadnia kell hanem tagulnia, ha szakad akkor ott a partner valamit rosszul csinal.


Sajnos ennyiből nem tudhatjuk mi állhat e mögött, ha nagyon aggódsz nézz el orvoshoz. :)

2017. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!