Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15-16 éves lány vagyok, és...

15-16 éves lány vagyok, és tele van a fejem pattanással, és nagyon zavar, "elrejteni" nem tudom, mert sminkelni meg nem tudok, frufrum meg nincs. Valaki tud ajánlani vmilyen krémet?

Figyelt kérdés

#pattanás #női egészség #Tini broblémák #Krémek pattanásra
2023. okt. 7. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Kozmetikusnál jártál már vele?
2023. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Clean & clear termékeket érdemes lehet elsőre
2023. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Elsőre menjél bőrgyógyászhoz, és amit ő ajánl, azt kend az arcodra, ne random valamit.
2023. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején orvos írt fel Dalacin ecsetelőt erre, szépen el is múltak a pattanásaim, viszont allergiás lettem a Dalacinra, ami azért nem kis probléma, ha komolyabb betegségről van szó, azonnal kilőve nálam ez az antibiotikum. Ráadásul idővel a pattanásaim is visszajöttek.

Nekem a Dr. Pál fokhagyma zselé vált be hosszú távon, viszont ez már jó rég volt, nem tudom, lehet-e még kapni. Én gyakorlatilag mindent kipróbáltam erre, ami a piacon fellelhető, de csak ez segített érdemben.

2023. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Bőrgyógyász mindenképpen.


Felesleges kísérletezgetni, tapasztalat, 2 évig próbálgattam mindenféle ápolót, krémet, aligha javult, majd elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy antibiotikumos szert, illetve egy krémet, amelytől egy hónapon belül hatalmasat javult az arc bőröm.


Már nem kenem velük kb. egy féléve és nem lett újra rossz (mondjuk sokkal jobban odafigyelek a mindennapos ápolásra is).


De ha nem szeretnél bőrgyógyászhoz menni/ nincs lehetőséged, akkor a La Roche-Posay Effeclar duo-t tudom ajánlani amiről már jókat hallottam ismerősöktől + egy jó arctisztítót (esti és reggeli használatra).

2023. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kis kiegészítés, próbáld meg kerülni a tejtermékeket, a glutént, cukrot, ezek fokozhatják a pattanások megjelenését :)
2023. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan javasolják a bőrgyógyászt de ha kivizsgálás nélkül akar hasraütésszerűen gyógyszerrel kísérletezni, akkor hagyd ott. Sajnos mostanában ez az átlagos. Kozmetikusnál voltál már?
2023. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!