Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Eddig egyszer...

16 éves vagyok. Eddig egyszer jött meg a menszeszem májusban, azóta semmi. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát ennek nagyon sok oka lehet pl: hotmonális zavar, anorexia , anatómiai eltérés egyéb betegségek. A legjobb lenne ha szüleid elvinnének sürgősen egy nőgyógyászhoz.
2023. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
* hormonális zavar
2023. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudjuk, de egy kivizsgálást megérne a dolog.
2023. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Erről beszélgess anyukáddal, ő elvisz majd nőgyógyászhoz.Ezt muszály kideríteni minél hamarabb.
2023. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Életében egyszer menstruált csak! És alig múlt 16 éves. Dehogy kell ezzel orvoshoz menni. Évekbe telik mire beáll. Jó ég... Nem is értem az itteni válaszokat. Több hónap is kimaradhat még 2 vérzés között ebben a korban. És ez így van rendjén.
2023. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
5! 17 év a határ,addig be kell állnia rendszeresre. Utána már kóros az eltérés.
2023. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nagy marhaság. Nekem 17 évesen épp hogy 2 év szünet után kezdődött el a rendszeresebb vérzés.
2023. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
7! Orvosilag 17 éves kor a határ. Akkor is,ha neked 17 évesen jött meg.
2023. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem azt írtam hogy 17 évesen jött meg. Megjött kb 15 évesen. Akkor volt párszor majd 2 évre teljesen megszűnt. A gimi nagy részét menstruáció nélkül töltöttem. Aztán 17 évesen megjött megint és onnantól kb 1 év alatt rendszeres lett. Nem gépek vagyunk. Szerintem a kérdező simán várhat még az orvoslátogatással. Főleg úgy hogy a legtöbb nőgyógyász mindenféle vizsgálat nélkül hozzávágja minden nőhöz a fogamzásgátló tablettát ami pont az ehhez hasonló bajokra nem megoldás.
2023. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Brmelyik esetet nézem egyik se normális.... csak a magyar emberek ilyen életképtelenek és bocsánat a kivételnek. De egyben gratulálok a mai szülőknek is ,hogy ilyen felvilágosítát sem adnak már a gyerekeiknek ami kötelességük lenne. Az se véletlen ,hogy már a 12 éves gyerek is kalandozni akar és fingja sincs a következményekről. Az ilyen esetekben meddőségi problémák is felmerülhetnek gyermekvállalás mellett a jövőben....
2023. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!